.

.

New
Поставен топло Бело злато боја голема ААА кристал накит, прстени за жените луксузни трендовски свадба ангажман гроздобер bagueDD213

Поставен топло Бело злато боја голема ААА кристал накит, прстени за жените луксузни трендовски свадба ангажман гроздобер bagueDD213

DEN 121.00
DEN 220.32

Стока
Достапно.


1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls не заборавајте да се даде повратна информација.
2.Јас ќе многу го цениме ако ќе ја сподели фотографијата на производот во повратни информации.
3.Ако имате било какви прашања или проблеми,како не добиете производот/цел два, но само што влегов еден/ не ми се допаѓа овој производ/
добие погрешен точка.. pls пред да остави лоша повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. испраќање или наплата.
4.Капка превозот и трговија на Големо бизнис добредојден, за повеќе информации.
Ви Благодариме За Читање!!! Ви Посакувам Се Најдобро!! : )

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Бренд Име:
DODO&HIHANG
Број На Модел На:
DD213
Површината Ширина:
3.5 mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен
Компатибилност:
-
Функција:
-
Свеж

Избор на клиенти