.

.

New
10pcs Boho Нерѓосувачки Челик Една Насока на Стрелките на Прстени Деверуша Подарок од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Прилагодливи Anillos Жени Мажи Накит

10pcs Boho Нерѓосувачки Челик Една Насока на Стрелките на Прстени Деверуша Подарок од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Прилагодливи

DEN 591.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.


Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Бренд Име:
CAVSUAT
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
Стрелка Прстени
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Свадба Ангажман Подарок
Функција:
жените прстен
Повод:
Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневни Накит
Свеж

Избор на клиенти