.

.

New
Бесплатен Превозот Евтини Цена САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Beveled Црна Мажите Masonic Волфрам Свадба Прстен Големина 6-13

Бесплатен Превозот Евтини Цена САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Beveled Црна Мажите Masonic Волфрам

DEN 820.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ЕЗ-4910
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
волфрам
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Повод:
Свадба
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Бренд Име:
YGK
Пол:
Унисекс
Стил:
Свадба прстен
Материјал:
Волфрам Карбид
Тренди:
Класичен &Fashion
Пол:
Жените&Мажи
превозот:
Бесплатен превозот
цена:
Евтини Цена Промоција На Продажба
Димензии:
НИ големина 6-13 вклучувајќи половина големини на располагање
Дебелина:
2.0 mm до 2,5 mm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти