.

.

New
JEXXI Сончоглед Светло Портокалова Боја Кристал Камен Прстени За Жените Сребрен Прстен Накит Ангажман Годишнината Подарок

JEXXI Сончоглед Светло Портокалова Боја Кристал Камен Прстени За Жените Сребрен Прстен Накит Ангажман Годишнината Подарок

DEN 156.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.

По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Посакуваме пријатно купување!
.
Ви благодарам многу.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Стил : Мода Накит Големина : 6/7/8/9 Боја : Сребро Количина : 1 PC
1. Како производител и веледрогерија, на различни накит(мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R67600
Површината Ширина:
/
Функција:
/
Свеж

Избор на клиенти