.

.

New
2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени на Сила за Жени Мажи Накит RS050-024

2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени на Сила за Жени

DEN 321.12

Стока
Достапно.


2 - Купувачи исто така, може да изберете 'e Packet' или 'Кина Пост Воздух Mail', проценето време на пристигнување 10-40days ако не е исклучок, можете да ги пратите и следење на секоја парцела статус. Превозот цена е од купувачите страна, и ние ќе ги покрие 20% од вкупните трошоци.
5 - ПРЕДУПРЕДУВАЊА , Чувајте производи далеку од водите, расположение камен ќе ја изгуби функцијата ако се апсорбира во вода!
.2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени на Сила за Жени Мажи Накит RS050-024
ПРЕВОЗОТ МЕТОДИ
1 - стандардно превозот метод е 'Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус', проценето време на пристигнување не е загарантирана, пратката не може да се следи еднаш ја напушти Кина копното.
3 - ДОПОЛНИТЕЛНИ БЕСПЛАТЕН ДАР , со Секој нов или лојален клиент ќе уживаат правото на постоење на 1piece на случаен екстра бесплатен дар, се надевам дека ќе го enojy тоа!
4 - ИСПОРАКА , Сите наши парцели се испраќаат од страна на Кина Регистрирани Воздух Mail ИЛИ e Packet, можете да ги пратите на стоки целиот пат откако испратени од магацин. (Препорачливо 2 превозот методи)
ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 - ПРОИЗВОД , Сите на нашиот производ се 100% рачно изработени, ние сме единствениот производител на hiqh квалитет расположение накит, творецот, сите наши производи се обложено со вистински sterling silver на Нео-слава позлата оддел, вие никогаш не ќе го жалам купување од нас!
2 - РАСПОЛОЖЕНИЕТО КАМЕН , 100% рачно изработени, и камења промена на бои поради различни температура, почнете да ја менуваат бојата од 14 степен целзиусови степени до 34 степен целзиусови степени.

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MOJO
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
МЈ-RS050-RS024
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
овална
Површината Ширина:
15mm,28mm
боја:
Температурата Уреди Со Покажувач На Промена На Бојата
Камен големина:
10*14mm овална камен,18*25мм овална камен
позлата:
Античкиот Sterling Silver
Пакување:
Индивидуални Пакување со Екстра Бесплатен Подарок
Тип:
Гроздобер, Панк
Нето тежина:
МЈ-RS050 4.02 грама, МЈ-RS024 23grams
Производ гаранција:
Повеќе од 3 години, ако се ракува со нега
Повод:
Свадба, Подарок ,Aniversary,Партија
Место на Потекло:
Ји Ву,Кина
Претпазливост:
Да се чува далеку од вода, се справи со нега
Свеж

Избор на клиенти