.

.

New
JEXXI парична Казна Квалитет Модни Луксузни 925 Sterling Silver Големата Розова Кристал Партија Прстени За Жени, Девојки Накит Ангажман Бенд Прстен

JEXXI парична Казна Квалитет Модни Луксузни 925 Sterling Silver Големата Розова Кристал Партија Прстени За Жени, Девојки Накит

DEN 467.00
DEN 666.24

Стока
Достапно.

Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.
Материјал : Сребро 925
Количини : 1pcs
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
1. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Прстени За Жена
Бренд Име:
JEXXI
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
1
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Свеж

Избор на клиенти