.

.

New
Бесплатен Превозот!Евтини Цена Промоција На Продажбата! САД Топла Продажба на Мажите не ' Рѓосувачки Челик Masonic Прстен Сребрен Freemason Логото Големина 9-13

Бесплатен Превозот!Евтини Цена Промоција На Продажбата! САД Топла Продажба на Мажите не ' Рѓосувачки Челик Masonic Прстен Сребрен

DEN 986.88

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
9, 10, 11, 12, 12 и поголем
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YGK
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Лице
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ECS-004
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти