.

.

New
Forevergracedress 2018 Нов Дизајн Есен Зима Faux Крзно Свадба Заврши Bolero Јакни Булчински Грб Кејп Наметка Shawls Марами

Forevergracedress 2018 Нов Дизајн Есен Зима Faux Крзно Свадба Заврши Bolero Јакни Булчински Грб Кејп Наметка Shawls Марами

DEN 1204.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Forevergracedress
Материјал:
Faux Крзно
Техника:
Облека Обоена
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
PJ0092
Тип На Објект:
свадба обвива
Слика Тип:
Вистински Слики,Вистински Фото
боја:
Исто како и слики
Свеж

Избор на клиенти