.

.

New
1PC Најдобро Продаваните Лесно се Суши Создателот Машина Ролери DIY Кујна Совршена Магија Onigiri се Тркалаат Алатка Суши Мувла Готвење Алатки OK 0248

1PC Најдобро Продаваните Лесно се Суши Создателот Машина Ролери DIY Кујна Совршена Магија Onigiri се Тркалаат Алатка Суши Мувла

DEN 238.00
DEN 258.72

Стока
Достапно.

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Ви благодариме за вашиот поддржува. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. Ви благодариме за вашиот поддржува. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Тоа трае 5-7days да пристигнат.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.6x7cm
Единица тежина : околу 145g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.

Детали

боја:
Црна
Тип:
суши алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
O0248
Суши Алатки Тип:
Суши Калапи
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти