.

.

New
Преносни Патување Виткање Закачалка Панталони Рек Облека Полици 2 Парчиња/Многу Ротирачки Закачалка

Преносни Патување Виткање Закачалка Панталони Рек Облека Полици 2 Парчиња/Многу Ротирачки Закачалка

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Shuang Кинг Живеат Дома
Облека Тип:
облека
Број На Модел На:
Облека Закачалки 004
Производот:
Панталони Нога Клип
Употреба:
Neatening/Складирање
Тип:
X-Type
Кревање Метод:
Рачен
Стил:
Виткање
Материјал:
Пластични
Должина:
38cm
Употреба:
Отворено
Свеж

Избор на клиенти