.

.

New
U952014 Нова Мода Nonslip Вратоврска Ремени Вратоврска Закачалка Рек Shawl Шамија Плакарот Носителот Организатор 2 парчиња/многу

U952014 Нова Мода Nonslip Вратоврска Ремени Вратоврска Закачалка Рек Shawl Шамија Плакарот Носителот Организатор 2 парчиња/многу

DEN 176.00
DEN 184.80

Стока
Достапно.


Организирање на вашата вратоврска, шамија колекција во лесен начин со овие брилијантни шамија закачалки! Овие закачалки ќе го заштити вашиот шалови од snagging и да се обезбеди дека дури и вашиот најголем деликатна марами се чуваат безбедно. На собираат обезбедува не се лизга површина за да ги задржи вашите марами, ленти или врски совршено на своето место. Хром метална кука е идеален за виси во вашата гардероба или од задната страна на вратата и коски се здрав и силен, подготвени да го прикажат дури и најтешкиот од марами Овие вратоврска коски за бесење на вашите марами, ленти, врски или дури и вашиот ѓердани и коса додатоци Материјал : пластични Големина : 30x15.5cm(приближно) Боја : Сина и Розова. ние ќе ви испратиме боја во случаен избор.
Вратоврска Ремени Вратоврска Закачалка x 2

Детали

Материјал:
Пластични
Облека Тип:
Врски
Употреба:
Облека
Број На Модел На:
TD4175
Големина:
30x15.5cm(approx)
боја:
Сина и Розова. ние ќе ви испратиме боја по случаен
Свеж

Избор на клиенти