.

.

New
2.5 m Нерѓосувачки Челик Стигнале Затворен Ѕид-Монтирани Clotheslines за Дома Хотел

2.5 m Нерѓосувачки Челик Стигнале Затворен Ѕид-Монтирани Clotheslines за Дома Хотел

DEN 327.00
DEN 467.04

Стока
Достапно.


100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не ' Рѓосувачки Челик +Најлон Боја : Како што е прикажано како слики Со цврсти и издржливи дизајн, упаднаа најлон линија е силна да се одржи од 22 килограми. Максимална затегнувачка на јаже е до 2,5 м. Нерѓосувачки челик пролет може да репортажите до напор и со двоен макара дизајн, тоа е погодно за користење. Suitble за виси облеката или крпи и слично за спална соба, бања, хотел, и др. Дијаметар : 9.3 cm/3.66" (Прибл.) Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x 2.5 m Нерѓосувачки Челик Стигнале Clotheslines 1 Pc x Фиксна База 4 Pcs x Завртка 4 Pcs x Пластични Затка

Детали

Употреба:
Отворено
Број На Модел На:
D14914
Материјал:
Нерѓосувачки Челик +Најлон
Свеж

Избор на клиенти