.

.

New
ВЕЧЕРАМ буквален за мрежа Поводник Приклучоци 2.5 cm Портокалова,Бела и Црна поводник Приклучок

ВЕЧЕРАМ буквален за мрежа Поводник Приклучоци 2.5 cm Портокалова,Бела и Црна поводник Приклучок

DEN 480.00

Стока
Достапно.


Буквален За Мрежа Поводник Приклучок
1.Големина : 2.5 cm
2.Боја : Бела/Црна/Портокал
3.Не MOQ, примерокот и мали цел се достапни.

Детали

Број На Модел На:
поводник приклучок
Отворено Активност:
сурфање,Paddling
Применливи Луѓе:
Унисекс
Тип:
Чантата
Дијаметар:
2.5 cm
Материјал:
Пластични
боја:
Бела,Црна,Портокалова
Е Прилагодена:
Yes
Свеж

Избор на клиенти