.

.

New
Нано Микрофибер Чистење Стигнале Восок Четка Автомобил Восок Издржам Duster Чиста Четка

Нано Микрофибер Чистење Стигнале Восок Четка Автомобил Восок Издржам Duster Чиста Четка

DEN 729.00
DEN 857.28

Стока
Достапно.

Најчесто, обработка на време може да биде од 1 до 15 работни дена.cn
Кина Mail Пост
20-90 дена
www. Овој производ е во ред, волна предиво структура, како песок вшмукување вдишување на прашина и странски прашање, како да се направи површината повеќе чисти и лесно да гребење на боја. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Овој производ ги користи телескопски стап 306 ' рѓосувачки челик, со голема сила, флексибилност може да биде добар, во голема мера зголемување на животот на восок приколки. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни feeback ако сте задоволни со нашиот производ по добивањето на пратката.com
Fedex
2-4 дена
www. Сепак, сите дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.Производ во боја : сива Пакет се Вклучуваат : 1 x Чиста Четка
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Бренд Име:
AUMOHALL
Објектот Должина:
80cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
0.56kg
Материјал Тип:
Памук +Пластична Рачка
Специјални Функции:
восок понесете
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Свеж

Избор на клиенти