.

.

New
Авто Сјај Екстремни Големи Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Метри

Авто Сјај Екстремни Големи Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Метри

DEN 359.00
DEN 513.12

Стока
Достапно.


Авто Сјај Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни. Ft.
КРАЈНАТА ЧИСТЕЊЕ РЕШЕНИЕ
Опис : Големина : 80x60cm Боја : Сина Количина : 1 парче по Пакет Packaginig : Заглавие Картичка
Карактеристики : Сува Уникатен вафли ткаат за побрзо сушење Идеален за големи површини
Микрофибер е единствена lint-слободен влакна кои е безбедно за сите површини и со цел да се укине нечистотии и честички подалеку без гребење. Микрофибер е исклучително абсорбента и остава зад себе една редеа-слободен блесне како што се чисти.

Детали

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Ширина:
60cm
Бренд Име:
AUTOSUNNY
Објектот Должина:
80cm
Објектот Дијаметар:
0.0001inch
Специјални Функции:
Вафли Ткаат за Брз Сува
Материјал Тип:
Микрофибер
Објектот Тежина:
160g
Свеж

Избор на клиенти