.

.

New
30*70cm Автомобил Мие Крпа за Чистење Алатката Ултра Мека Микрофибер Крпа за Автомобил Восок полски Автомобил-стил, Авто Грижа Детали 4 Бои

30*70cm Автомобил Мие Крпа за Чистење Алатката Ултра Мека Микрофибер Крпа за Автомобил Восок полски Автомобил-стил, Авто Грижа

DEN 171.00
DEN 210.72

Стока
Достапно.

Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Карактеристики : Остава нула Уникатен ултра мека Може да се отстрани прашина брзо и ефикасно Рака мие или машина за миење во топла вода Врши подобро после континуирана употреба се Користи за беспрекорен сјај на автомобили, бродови, камиони, windows, емајли, очила, мебел, итн Материјал : Мека Микрофибер Боја : Сива, Виолетова, Сина, Кафена Големина : 30*70cm
Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Мие Крпа
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени
политики по нарачување на aliexpress!
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Ширина:
70cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
90g
Бренд Име:
ASMILE(清洁)
Материјал Тип:
Мека Микрофибер
Модел:
13944
Свеж

Избор на клиенти