.

.

New
WATTENSFashion природен бисер обетки, висок сјај обетки за жени, бели Пурпурна школка бисер студ обетки,подарок кутија

WATTENSFashion природен бисер обетки, висок сјај обетки за жени, бели Пурпурна школка бисер студ обетки,подарок кутија

DEN 379.00
DEN 3792.00

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Бела, Розова, Виолетова
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WATTENS
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CYE0013671B
Метали Тип:
Бакар
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
бисер боја:
бела розова или виолетова
Peal Одделение:
AAAA
бисер големина:
8-9mm
Бисер Форма:
полу-круг
бисер површина:
чистење / нема влијание на дефектот / висок квалитет
Пакет:
подарок кутија
Свеж

Избор на клиенти