.

.

New
Beadsnice ID6337 diy француски Лост Назад earring поставување cabochon со 20mm cabochon основи earring ќорци за неа

Beadsnice ID6337 diy француски Лост Назад earring поставување cabochon со 20mm cabochon основи earring ќорци за неа

DEN 441.60

Стока
Достапно.

КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ 2.80
earring ќорци
Опис :
име Beadsnice ID5907 diy накит антички бронза уво француски Лост Назад earring поставување cabochon 16mm earring база фах бренд beadsnice ID 6337 Големина 20mm Тежина 2.
За нас
Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. Тие ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата. ЗОШТО КУПИ ОД НАС? 1.
Превозот Време : Овој предмети Стандард превозот се БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, Без било други Скриени такса. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО 3. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРААТ 100% задоволство е наша гаранција. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи.
Превозот Адреса (Многу важно) Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
6337
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Бренд Име:
beadsnice
боја:
сребрена/gold/античкиот месинг/антички бакар
Количина:
50pcs
Големина:
20mm
Тип:
Француски Лост Назад
Тежина:
2.2 g
Име на производ:
earring ќорци
накит наоди:
earring поставување
персонализирате:
рачно изработени earring
is_custom:
Yes
Стил:
Тренди
Свеж

Избор на клиенти