.

.

New
Effie Кралицата на Злато & Сребрена Боја Студ Обетки Персоналните Циркони Круг Earring Накит Додатоци за Жени Топла Бренд DE130

Effie Кралицата на Злато & Сребрена Боја Студ Обетки Персоналните Циркони Круг Earring Накит Додатоци за Жени Топла Бренд DE130

DEN 316.00
DEN 575.04

Стока
Достапно.

Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1.com Aramex 3-8 дена www. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Effie Кралицата
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DE130
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
Бела Месинг
Кристално:
ААА Кубни Циркони, Студ Обетки
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
Цел Процес На Времето:
Брод во рок од 48 часа
Пакет:
Се одликува со Сомот Торбичка како Подарок
Алергија:
100% алергија слободни
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас
Еко-Пријателски:
100% Доведе & Никел Слободни
Предност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Свеж

Избор на клиенти