.

.

New
трговија на големо Мода злато Случаен мулти стил Девојки Earring накит Девојки Бисер Сјајна уво Накит Студ Обетки Жени, Девојки Подарок

трговија на големо Мода злато Случаен мулти стил Девојки Earring накит Девојки Бисер Сјајна уво Накит Студ Обетки Жени, Девојки

DEN 548.00
DEN 609.12

Стока
Достапно.


Контактирајте со нас
Јас сум вашиот доверливи партнери и пријатели за долгорочни бизнис, ние ја испорача производот со квалитет на услуга-цена сооднос дека може да зависи.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Компанијата Воведе :
Нашата Компанија снабдувањето со различни видови на накит. Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, с светло за задоцнување или временските услови.
Опис На Производот :
Материјал : Кристално
Боја : златна
Големина : како на сликата
Количина : 36 парови
Превозот :
Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2kg преку Кина Пост Воздух Mail
а.
Политика На Враќање :
7 дена пари назад / 2 недели размена
Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена. Ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн и примерок.

Детали

Главниот Камен Боја:
Злато
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HA114
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
is_customized:
Yes
Големина:
како на слика
боја:
Сребро.
Количина:
36 парови
Обликот:
случаен
Пакет:
Срце Облик Кутии
Свеж

Избор на клиенти