.

.

New
Нови Пристигнување Студ Обетки Ѕвезда Коцка Обетки Машки И Женски Модели Мода Сребро Златен Накит Противалергиски GLE5779

Нови Пристигнување Студ Обетки Ѕвезда Коцка Обетки Машки И Женски Модели Мода Сребро Златен Накит Противалергиски GLE5779

DEN 113.00
DEN 161.28

Стока
Достапно.


Нови Пристигнување Студ Обетки Ѕвезда Коцка Обетки Машки И Женски Модели Мода Сребро Златен Накит Противалергиски GLE5779
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Ви благодариме .
1. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .
2. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.И се обврзуваат превозот цена од себе .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т тој превозот начин ќе зависи
на вкупните трошоци.
2.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$4.56
$3.89
$5.62
$9.37
$5.15
$8.36
wy-приклучок-крај

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
YAN МЕИ
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GLE5779
Материјал:
Кубен Циркони
earring големина:
13*13mm
Earring тежина:
2.45 g/Парови
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
камен боја:
Бела
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
позлата:
platinum
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти