.

.

New
QIAMNI 925 Sterling Silver Убава Жолта Пчела Цвет Студ Earring за Жени, Девојки Партија Роденденски Подарок Накит Додатоци

QIAMNI 925 Sterling Silver Убава Жолта Пчела Цвет Студ Earring за Жени, Девојки Партија Роденденски Подарок Накит Додатоци

DEN 124.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар
Еко-пријателски : Да
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ER1594
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
QIAMNI
Метали Тип:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Материјал:
925 сребрен
боја:
Сребро.
Стил:
Бохемски Романтична Трендовски
Пол:
Децата на Жените Девојки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Earring Тип:
Студ Обетки
sterling silver earring:
Модерен обетки
Свеж

Избор на клиенти