.

.

New
1Pair Панк Стил Топла Продажба 3d Симпатична Писе Мачка Со Кристали Очи Студ Животинско Обетки Мода Накит за Дами и Девојки

1Pair Панк Стил Топла Продажба 3d Симпатична Писе Мачка Со Кристали Очи Студ Животинско Обетки Мода Накит за Дами и Девојки

DEN 112.00
DEN 119.52

Стока
Достапно.

Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски)
2. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
да знаете повеќе за плаќање во aliexpress
1. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail,
Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот
Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00.
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
За евтина цена,ги споделите со вашите пријатели : -
https : //www.com/store/product/2015-New-Style-Hot-Sale-3d-Adorable-Kitty-Cat-Themed-Stud-Animal-Realistic-Earrings-Fine-Jewelry/726865_32411182805. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на
7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
3. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит.html
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Боја : антички Сребрен,Антички бронза позлатен ,ако треба други бои,ве молиме контактирајте со продавачот
Материјал : цинк Легура ,
Пакет се Вклучени : opp вреќа
1. Ние сме бесплатен превозот сите наши објекти со ЕМС/DHL/UPS/RPX или DHL Глобалната Mail /e Packet / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
Превозот Начин(слободни)
Delivey Време
Цел Износ
Кина Пост Воздух Mail или други
15-60 работни дена
DHL/ UPS/Федекс/ RPX
3-8 работни дена
>=$150
2.

Детали

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EVERFAST
Број На Модел На:
Писе мачка earring
Earring Тип:
двете еднострани обетки
Тип На Објект:
3D Животинско Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените Девојки Дами
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
боја:
антички сребрен бронза
симпатична обетки:
моден обетки
Стил:
Панк Стилот
Повод:
партија,фестивал.секојдневно носење
Свеж

Избор на клиенти