.

.

New
Ангелските Крилја Обетки 2017 Нова Мода Накит Личност Злато Бисер Rhinestones Кристал Студ Обетки За Жени

Ангелските Крилја Обетки 2017 Нова Мода Накит Личност Злато Бисер Rhinestones Кристал Студ Обетки За Жени

DEN 110.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FQ171
Бренд Име:
бесплатни крилја
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти