.

.

New
JEXXI 925 Фунта Сребро Обетки За Женски Африкански Сјајна Бела Кубни Циркони Прстени Најдобар Подарок Жените Мода Накит трговија на Големо

JEXXI 925 Фунта Сребро Обетки За Женски Африкански Сјајна Бела Кубни Циркони Прстени Најдобар Подарок Жените Мода Накит трговија

DEN 106.00
DEN 157.44

Стока
Достапно.

, Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кристално
Количини : 1 пар earring
1. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.00 JEXXI Плоштад Со Намалување на Голема Зелена CZ Дијамант Жените 925 Фунта Сребрена Свадба Мода Накит За Жените/Девојчињата Бесплатен Превозот 1.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.50 JEXXI Шупливи Дизајн Со Шарени Цвет Сјајна Кубни Циркони Кристали Прстени 925 Sterling Silver Мода Накит За Дами 2. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.75
JEXXI 925 Фунта Сребро Обетки За Женски Африкански Сјајна Бела Кубни Циркони Прстени Најдобар Подарок Жените Мода Накит трговија на Големо
Earring
Конвертирање : 1 mm=0.25 JEXXI Модата Партија Додатоци Двојно Прстени За Дами 925 Sterling Silver Мода Накит Со Висок Квалитет Сјајна CZ Дијамант 5. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.40 JEXXI Божиќ Подарок!!Трговија на големо 925 Старлинг Сребрени Прстени Поставите Шарм Накит Прстен Дами 2017 Топла Продажба Со Целосна CZ Дијамант 3.

Детали

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S21902
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
n
Свеж

Избор на клиенти