.

.

New
Нова Мода Прекрасна Бела Цреша Обетки Кристал Лист Циркон Студ Обетки За Жена Накит GLE4765

Нова Мода Прекрасна Бела Цреша Обетки Кристал Лист Циркон Студ Обетки За Жена Накит GLE4765

DEN 126.00
DEN 180.48

Стока
Достапно.


Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Ви благодариме .
1. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .
2. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.И се обврзуваат превозот цена од себе .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т тој превозот начин ќе зависи
на вкупните трошоци.
2.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$4.56
$3.89
$5.62
$9.37
$5.15
$8.36
wy-приклучок-крај

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
GLE4765
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен
earring големина:
19*11mm
Earring тежина:
3.2 g/Парови
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Пакет:
OPP вреќа
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
Парична казна или Моден:
Моден
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти