.

.

New
ОЛ Стил Сребро Позлатен Микро Отвори ААА Квалитет Луксузни Циркон Двојно Страна Бисери Сребро Обетки Studs Накит за Жените

ОЛ Стил Сребро Позлатен Микро Отвори ААА Квалитет Луксузни Циркон Двојно Страна Бисери Сребро Обетки Studs Накит за Жените

DEN 304.00
DEN 319.68

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
89383300
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Allencoco
Свеж

Избор на клиенти