.

.

New
Писмо Асиметрични Студ Обетки Со Бисер 925 Сребрен Студ Обетки Накит Pendientes Brincos Мода Накит Пад На Превозот

Писмо Асиметрични Студ Обетки Со Бисер 925 Сребрен Студ Обетки Накит Pendientes Brincos Мода Накит Пад На Превозот

DEN 188.00
DEN 224.16

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Испорака Барање :
Цел Износ Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Продавачот за Испорака Метод.
Цел Износ > $ 7, Испратите e Packet или Кина Пост Ail Mail.
Како да се купи :
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Број На Модел На:
СМ-1555
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Прилики:
Подарок, Сувенири, Свадба, Бенефиции, Други
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
925 Sterling silver
Свеж

Избор на клиенти