.

.

New
HENGSHENG Накит вистински природните слатководни бисер обетки вистински студ обетки мода подарок бисер накит

HENGSHENG Накит вистински природните слатководни бисер обетки вистински студ обетки мода подарок бисер накит

DEN 453.00
DEN 904.80

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
HENGSHENG
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
cpe072
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
бисер големина:
9-10мм
бисер површина:
Чисти,со Висок Сјај,Силна светлина
бисер боја:
бела/розова/виолетова
За публиката:
Мајка/Девојка / Сопруга / сестри
Ocasion :
свадба / партија / Дневно / Office / Подарок
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пакет:
Opp вреќа со кутија за накит
Свеж

Избор на клиенти