.

.

New
Геометриски Асиметрични Студ Обетки 925 Sterling Silver Студ Обетки Накит Pendientes Brincos

Геометриски Асиметрични Студ Обетки 925 Sterling Silver Студ Обетки Накит Pendientes Brincos

DEN 111.00
DEN 132.00

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Испорака Барање :
Цел Износ Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Продавачот за Испорака Метод.
Цел Износ > $ 7, Испратите e Packet или Кина Пост Ail Mail.
Како да се купи :
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
СМ-1560 со
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Прилики:
Подарок, Сувенири, Свадба, Бенефиции, Други
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
925 Sterling silver
Свеж

Избор на клиенти