.

.

New
50sets/многу 13*13mm плоштадот чисто Стакло Меур 8мм Студ Обетки накит finidngs мода рачно изработени стакло свет шишенцето pendant

50sets/многу 13*13mm плоштадот чисто Стакло Меур 8мм Студ Обетки накит finidngs мода рачно изработени стакло свет шишенцето pendant

DEN 1382.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.

Бидејќи handmaade.
2016 година Бесплатен превозот 50sets/многу 13*13mm плоштадот чисто Стакло Меур Студ Обетки накит finidngs мода рачно изработени стакло глобуси шишенцето pendant
големина : 13*13mm плоштад со 8мм метал студ обетки
боја : сребро позлатен.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. earring база
Не ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
DIY треба лепак. бронза позлатен
еден сет вклучуваат само една чаша свет.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. ако умот ве молиме не го цел
diy за show
други големина имаме
Pls Забелешка : 1.
сите производи од стакло се рачно изработени големината можеби малку грешка.4 mm
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.

Детали

Метална боја:
мешана боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
13*13mm
Свеж

Избор на клиенти