.

.

New
GAOLA Нова Рунда Цвет Кубни Циркони Студ Обетки Жените Мода Earring GLE6661Y

GAOLA Нова Рунда Цвет Кубни Циркони Студ Обетки Жените Мода Earring GLE6661Y

DEN 247.00
DEN 316.32

Стока
Достапно.

Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте за
неколку минути и обидете се повторно .Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,
Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .Подарок За : Девојка / Жена / Мајка
. Парите ќе бидат repleased за нас само откако ќе се потврди на
испорака.
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.Ако сте задоволни со предмети и вашата услуга, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,
Ние со задоволство ќе го стори истото за вас .И се обврзуваат превозот цена од себе . Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .GOLA бренд дизајнот на луксузни накит netural
Ние прифаќаме : VISA, Master Card, Зачувам
Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail
2.
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас .Стил : цвет Студ Обетки
.Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
GAOLA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
GLE6661Y
Материјал:
Кубен Циркони
боја:
сребрена боја
Пакет:
Исклучителна Кеси
Пол:
жена
Накит Тип:
Срцата и Стрели Студ Обетки
Стил:
Тренди
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Повод:
Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија
Тежина:
9.0g
Свеж

Избор на клиенти