.

.

New
2017 Мода Кристалната Мечка 925 Sterling Silver Студ Обетки Накит Pendientes Brincos Мода Накит

2017 Мода Кристалната Мечка 925 Sterling Silver Студ Обетки Накит Pendientes Brincos Мода Накит

DEN 188.00
DEN 224.16

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Метална боја:
Сребро.
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
СМ-1786
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Прилики:
Подарок, Сувенири, Свадба, Бенефиции, Други
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Свеж

Избор на клиенти