.

.

New
жените Накит Earring 10мм светла бела круг топката природни школка бисер Студ Earring

жените Накит Earring 10мм светла бела круг топката природни школка бисер Студ Earring

DEN 201.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Опис На Производот Детали
Материјал : школка бисер
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од. Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме. Ви благодариме.
Состојба : Нова
Ако сакате да се купи повеќе , ве молиме контактирајте со нас . Ви благодариме !
Мушка Големина : 10мм ; различна големина, различни цена!
( randomness стил )

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Школка
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
E-092
Свеж

Избор на клиенти