.

.

New
Моден Кубни Циркони Студ Earring Розово Злато-Боја Earring CZ Студ Обетки За Жените Свадба Декорација

Моден Кубни Циркони Студ Earring Розово Злато-Боја Earring CZ Студ Обетки За Жените Свадба Декорација

DEN 186.24

Стока
Достапно.


MOQ 1pair Големина 6.3*6.3 mm Тежина 2g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ време на Испорака во Рамките на 3-7days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
VQYSKO
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Плоштад
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
EZ1119
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Тежина:
2g
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам
Големина:
6.3*6.3mm
превозот:
Fedex ,DHL,UPS-от,Кина Пост,Хонгконг Пост
Свеж

Избор на клиенти