.

.

New
Хесиод 2017 Популарниот корејски Праска Цвет Multicolor Frangipani Студ Обетки boucles d'oreilles pour les femmes

Хесиод 2017 Популарниот корејски Праска Цвет Multicolor Frangipani Студ Обетки boucles d'oreilles pour les femmes

DEN 96.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.


Производи Детали
Нашиот магацин :
Пакување :
Повратни информации :
1> Вашата Повратна информација е многу важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2> Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3> ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Враќање :
Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на нашите производи, ние не може да гарантира било купувачот ќе биде 100% задоволни со нив. Но, без разлика што, ние и ветуваме ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем се случиле во текот на трансакцијата. Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит. Чесноста е она што ние го цениме многу повеќе!
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

Детали

Метална боја:
Случајно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
EH191
Бренд Име:
Хесиод
Продажба На Чекање:
Мало И Трговија На Големо
Мин. цел:
$9
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти