.

.

New
Тајландски сребрен накит трговија на големо 925 фунта сребро обетки се црвени корунд антички женски Камен Обетки фабрика директни

Тајландски сребрен накит трговија на големо 925 фунта сребро обетки се црвени корунд антички женски Камен Обетки фабрика директни

DEN 1536.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Видете табела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOCAI
Обликотшема:
Алатки
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тајландски Сребро.
Третман процеси:
скапоцен камен поставување
Производство Кодот:
903012520
Продажбата сериски број:
903012520
1 категории:
Обетки
Пакување:
Независна пакување
Свеж

Избор на клиенти