.

.

New
Новодојдени Симпатична Мачка 925 Sterling Silver Студ Обетки За Жените Накит Pendientes Brincos Бесплатен Превозот

Новодојдени Симпатична Мачка 925 Sterling Silver Студ Обетки За Жените Накит Pendientes Brincos Бесплатен Превозот

DEN 191.52

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
СМ-337
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Прилики:
Подарок, Сувенири, Свадба, Бенефиции, Други
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
925 Sterling silver
Свеж

Избор на клиенти