.

.

New
ry00103 9-10ММ круг природни tahitian црниот БИСЕР EARRING ПОСТАВУВАЊЕ

ry00103 9-10ММ круг природни tahitian црниот БИСЕР EARRING ПОСТАВУВАЊЕ

DEN 1038.00
DEN 1482.72

Стока
Достапно.


Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Earring
Бренд Име:
dingchengchanglong
Назад Наоѓање:
k
Свеж

Избор на клиенти