.

.

New
Uloveido Сребро Обетки со Розова Камен Uloveido Обетки Bijoux Кубни Циркони Жените Накит Кристал Orecchini Lunghi R722

Uloveido Сребро Обетки со Розова Камен Uloveido Обетки Bijoux Кубни Циркони Жените Накит Кристал Orecchini Lunghi R722

DEN 288.00
DEN 384.48

Стока
Достапно.


Сребрени Обетки со Розова Камен Uloveido Обетки Bijoux Кубни Циркони Жените CZ Дијамантски Накит Кристал Orecchini Lunghi R722
Сребрени Обетки со Розова Камен Uloveido Обетки Bijoux Кубни Циркони Жените CZ Дијамантски Накит Кристал Orecchini Lunghi R722
Сребрени Обетки со Розова Камен Uloveido Обетки Bijoux Кубни Циркони Жените CZ Дијамантски Накит Кристал Orecchini Lunghi R722

Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Пинк
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Uloveido
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
обетки за жени
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Големина mm:
13*13
Тежина g:
4.78
Камен:
Главната Камења 9*9 Мали Камења 44Pcs
обетки за жени:
Кинеската Компанија За Накит
Назад Наоѓање:
Yes
Пакување:
секој спакувани во една opp вреќа и organza торба
време на испорака:
во рок од 7 дена по плаќање
Потекло:
Кина Копното
Свеж

Избор на клиенти