.

.

New
Симпатична Розова Кристал Животинско Накит Сребро Студ Обетки за Жените Додатоци Година за Денот на Вљубените Орнаментика Ulove R425

Симпатична Розова Кристал Животинско Накит Сребро Студ Обетки за Жените Додатоци Година за Денот на Вљубените Орнаментика

DEN 265.00
DEN 353.76

Стока
Достапно.


Симпатична Розова Кристал Животинско Накит Сребро Студ Обетки за Жените Acessories 2015 Денот на Вљубените Орнаментика Ulove R425
Симпатична Розова Кристал Животинско Накит Сребро Студ Обетки за Жените Acessories 2015 Денот на Вљубените Орнаментика Ulove R425
Симпатична Розова Кристал Животинско Накит Сребро Студ Обетки за Жените Acessories 2015 Денот на Вљубените Орнаментика Ulove R425

Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Црвена, Сина, Розева, Виолетова, Многоцветни
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Накит Обетки
Бренд Име:
Uloveido
Метали Тип:
Сребро.
Големина mm:
8*21mm
Тежина g:
4.03 g
Камен:
Главната Камења
Накит Обетки:
Студ Обетки
обетки за жени:
обетки кристал
Назад Наоѓање:
Yes
Пакување:
секој спакувани во една opp вреќа и organza торба
време на испорака:
во рок од 7 дена по плаќање
Потекло:
Кина Копното
Свеж

Избор на клиенти