.

.

New
Uloveido Мода 2017 Сребрена Боја Круша Намали Кубни Циркони Накит Waterdrop Обетки за Жените Додатоци на Вљубените Подарок R492

Uloveido Мода 2017 Сребрена Боја Круша Намали Кубни Циркони Накит Waterdrop Обетки за Жените Додатоци на Вљубените Подарок R492

DEN 321.00
DEN 427.68

Стока
Достапно.


Uloveido Мода 2017 Сребрена Боја Круша Намали Кубни Циркони Накит Waterdrop Обетки за Жените Додатоци на Вљубените Подарок R492
Uloveido Мода 2017 Сребрена Боја Круша Намали Кубни Циркони Накит Waterdrop Обетки за Жените Додатоци на Вљубените Подарок R492
Uloveido Мода 2017 Сребрена Боја Круша Намали Кубни Циркони Накит Waterdrop Обетки за Жените Додатоци на Вљубените Подарок R492

Детали

Главниот Камен Боја:
Црвена, Сина, Виолетова
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Uloveido
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
обетки за жени
Материјал:
Кубен Циркони
обетки за жени:
Обетки 2016 година нови
Бесплатен превозот :
моден накит
Кубен Циркони:
Жените Додатоци
Назад Наоѓање:
Yes
Пакување:
секој спакувани во една opp вреќа и organza торба
време на испорака:
во рок од 7 дена по плаќање
Потекло:
Кина Копното
Материјал:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти