.

.

New
Neoglory Австрија Кристал Студ Обетки Во Облик На Цвет Романтична Накит Multicolor Дизајн За Жените Нов Подарок Трговија На Големо

Neoglory Австрија Кристал Студ Обетки Во Облик На Цвет Романтична Накит Multicolor Дизајн За Жените Нов Подарок Трговија На Големо

DEN 268.00
DEN 297.60

Стока
Достапно.


Детали

Главниот Камен Боја:
Бела, Сина, Розова
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
NEOGLORY
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти