.

.

New
Almei Студ Обетки Жените Сребрена Боја Накит Дами Розова Brinco Круг Кристал Pendientes Mujer Moda Онлајн Шопинг Индија R722

Almei Студ Обетки Жените Сребрена Боја Накит Дами Розова Brinco Круг Кристал Pendientes Mujer Moda Онлајн Шопинг Индија R722

DEN 276.00
DEN 368.16

Стока
Достапно.


О : Прво,ве молиме ни e-mail на слики за да 276598151(во)qq.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум
Ве молиме оставете ни го вашето е-маил и ние ќе ви испратиме каталог на сите
2.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.
П : Како да се измери мојот прстен големина?
А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.
П : Дали ќе го прифати Pay-pal?
А : Жалам,Aliexpress donot работа со Pay-pal,ве молиме да ни испратите e-mail и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
обетки,обетки за жените,обетки studs,љубов,2016 година,bijouterie,обетки со камења,Обетки,boucle d'oreille,накит обетки,pendientes mujer,сребро обетки,обетки за жените,earring,brincos,boucle d'oreille femme,сребро,earing,brinco,студ обетки,bijoux,orecchini,oorbellen,долги обетки,студ обетки,earings мода накит,продажба,од индија,Обетки со симулирани бисери,2015 година,клипови,обетки за жените,carnations,ОБЕТКИ,златни обетки,цвеќиња,пирсинг,сребро обетки,orecchini дона,нерѓосувачки челик,онлајн шопинг индија,Обетки,сребро,,Ткаенината,sapphire-накит,корејски,студ обетки,секојдневен,aretes,обетки за жените,змеј,накит,орнаментика,ушите,кристал,обетки за жените,часовник,pendientes hombre,продажба,златни обетки,boucles d'oreille жените,обетки кристал,цвет,Манжетната обетки,студ,познатиот бренд за накит,sapphire накит,обетки прстени,уво клипови,жените обетки,cz дијамантски накит,пирсинг,рубин-накит,Виси обетки,обетки за жените,ohrringe,сребро обетки,pendientes осо,aros,жените обетки,boucle doreille,монистра,oorbellen за жените,cz дијамант,срцето,обетки накит,Виси обетки,обетки со камења,Pendientes Largos,обетки кристал,studs обетки,обетки studs,пеперутка,boucle d'oreille femme marque,Bijouterie,свадба,обетки за мажите,шарм,цвет обетки,уво ткаенината,Уво Пирсинг,обетки со камења,brinco pequeno,двојно обетки,срце,boucles d'oreilles,bezhuteriya,се зголеми златни обетки,обетки за девојки,двојно двострано earring,череп,off (исклучено) бела,aretes де mujer,Уво studs,Сребро обетки,обетки studs,накит,топка,мажите обетки,емајл обетки,животни,bizhyuteriya,обетки прстени,обетки бренд,обетки и накит,студ обетки,сребро обетки,joya rubi,цвеќиња,обетки во собата,панк обетки,мода,
Almei Студ Обетки Жените Сребрена Боја Накит Дами Розова Brinco Круг Кристал Pendientes Mujer Moda Онлајн Шопинг Индија R722
Almei Студ Обетки Жените Сребрена Боја Накит Дами Розова Brinco Круг Кристал Pendientes Mujer Moda Онлајн Шопинг Индија R722
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.

Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Пинк
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Almei
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
студ обетки за жени
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
is_customized:
Yes
Големина:
13*13mm
Тежина:
4.78g
Камења:
9*9mm мали Камења 44pcs
студ обетки за жени:
Pendientes Накит
Пинк Brincos Femme:
Кристал Orecchini
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти