.

.

New
XUBCHC 6 Црвена + 6 Зелена Фабрика Големопродажните Цени Цинк Легура Голема Блескава Гем Црвена И Зелена Слатки Apple Студ Обетки За Жени

XUBCHC 6 Црвена + 6 Зелена Фабрика Големопродажните Цени Цинк Легура Голема Блескава Гем Црвена И Зелена Слатки Apple Студ Обетки

DEN 352.00
DEN 378.24

Стока
Достапно.

ТОПЛА ПРОДАЖБА > Модни Производи > Препорачувам
Цената е за 12 пар (6 црвена+ 6 зелена)
Ние секогаш обезбедување на вистинската слика на стоки!
ве молиме Овозможи боја разликите во различни камерата и светлината.
Ние ќе процесот на нарачка во рок од 2-3 дена, по плаќање на успех
Contat нас, ако имате било каков проблем пред да ја напуштат повратни информации. ние ќе sovle сите проблем! (ние секогаш при тука,порака,e-mail,trademanger) Ние не добредојдовте на купувачите директно негативни повратни информации

Детали

Метална боја:
6 црвено 6green
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Други
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
XUBCHC
Назад Наоѓање:
Други
Свеж

Избор на клиенти