.

.

New
Големина на црвениот овална шарм обетки кристал #E073

Големина на црвениот овална шарм обетки кристал E073

DEN 95.00
DEN 107.04

Стока
Достапно.

1 cm Тежина : Околу.ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа.

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Главниот Камен Боја:
Црвена
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Жените
Бренд Име:
YFJEWE
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
#E073
Назад Наоѓање:
yufei
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти