.

.

New
Сребрена Бисер Обетки 925 Sterling Silver Природен Бисер Студ Обетки Класичен Стил жена девојки како подароци

Сребрена Бисер Обетки 925 Sterling Silver Природен Бисер Студ Обетки Класичен Стил жена девојки како подароци

DEN 191.00
DEN 229.92

Стока
Достапно.


Сребрена Бисер Обетки 925 Sterling Silver Природен Бисер Студ Обетки Класичен Стил жена девојки како подароци
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Производ Детали :
Име На Производ : Свежа Вода Бел Бисер Студ Earring,
Големина на бисер : S(6mm-7mm) / M(7mm-8мм) / L(9mm-10мм)
Материјал на Игла и earback : вистински сребро 925, не штети на кожата.
Густата на игла : 0.75 ММ
Nickle слободни, алерген слободни.

Детали

Метална боја:
S 6to7mm, М 7to8mm, L 9to10mm
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LBLS
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SS0003
Големина:
S,M,L
Метал Печат:
925,Фунта
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Свеж

Избор на клиенти