.

.

New
Моден Обетки за Жените 14mm Различни Стакло Студ Earring

Моден Обетки за Жените 14mm Различни Стакло Студ Earring

DEN 120.00

Стока
Достапно.


Популарната Студ Стаклени Обетки

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
FEERIJT
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти