.

.

New
2 парчиња Бесплатен превозот мода Висок Квалитет на Крстот не ' Рѓосувачки Челик Studs Mens момче девојка панк Крстови, Обетки Студ Earring

2 парчиња Бесплатен превозот мода Висок Квалитет на Крстот не ' Рѓосувачки Челик Studs Mens момче девојка панк Крстови, Обетки

DEN 93.00
DEN 114.72

Стока
Достапно.


Дебелина : 1.2 mm
Широк, 4 мм
Внатре дијаметар : мал : 7mm голема : 9 mm

Детали

Метална боја:
Мали 4x7, Голема 4x9
Главниот Камен Боја:
Црна, Сребро, Злато, Многоцветни
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ZLDYOU
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
smc
Телото Накит Тип:
Обликотшема:
Свеж

Избор на клиенти