.

.

New
Трговија на големо сребро позлатен Earring,925 сребрен накит,Црвен Камен Обетки SMTE432

Трговија на големо сребро позлатен Earring,925 сребрен накит,Црвен Камен Обетки SMTE432

DEN 151.00
DEN 158.40

Стока
Достапно.

Димензии : cm Тежина :

Детали

Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LWUAFFVM
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925
кодот:
LKNSPCE432
LWUAFFVM:
XWPEYTHR
QDLSAQFR:
DRVYZFDR
Свеж

Избор на клиенти